woman with curly hair outdoors
Krása

Krásné nehty


Základem vizáže každé ženy jsou krásné a upravené nehty. Ne všechny ženy se však mohou pyšnit zdravými a krásnými přírodními nehty, které jsou dostatečně silné a dlouhé pro elegantní zdobení. Spousta žen se tedy obrací na moderní alternativu – na akrylové nehty. Ve světě modeláže nehtů narazíte nejen na pojem „akrylové nehty“, ale i na nehty gelové. Mezi těmito dvěma způsoby modeláže je několik základních rozdílů.

Nehty jsou vaší vizitkou a mnohé o vás vypovídají. Okolí si všímá hlavně detailů a nehty detaily jsou. Udělejte tedy dojem na své obchodní partnery, kamarády, ale také spolupracovníky právě nehty.

Postup modeláže nehtů

K modeláži akrylových nehtů budete potřebovat speciální akrylový prášek a tekutinu, v níž se prášek rozpustí. Tato směs se pak lepí na přírodní nehty. Výsledkem se stanou krásné, dlouhé a pevné akrylové nehty, u nichž vás už nebude trápit jejich neupravenost, ba naopak. Důležitou součástí modeláže nehtů je nail art neboli zdobení nehtů. V oblasti nail art se fantazii meze nekladou a ke zdobení můžete použít nejen klasické laky na nehty, ale i různé třpytky, razítka na nehty a mnoho dalších. Nabídka nail art doplňků je pestrá.

Čím se akrylové nehty vyznačují?

V první řadě vás nadchne pevnost akrylových nehtů, která je vyšší než u gelových. Akrylové nehty tedy využijí zejména ženy, jejichž každodenní náplní jsou manuální práce. Akrylové nehty jsou také rychle udělané, stačí vám pouze hodina, během níž se zvládne nejen samotná modeláž, ale také nail art.

V České republice nejsou akrylové nehty tak rozšířené, ale ne jedno fórum žen uvádí spoustu typů na modeláž. Můžete si s ostatními příznivkyněmi akrylových nehtů na fóru radit, předávat si zkušenosti a podobně.

Rate this post